Parduodamas išskirtinio dizaino 5 kambarių 305 kv.m. Butas Klaipėdos m.

€700 000
Parduodama
Objekto tipas: Butas
Plotas  
305
Kambariai
5
Miegamieji
4
Vonios
3
Aukštai
18

Papildoma informacija

  • Statybos metai: 2008

Aprašymas

Prabangūs apartamentai su nuostabiu vaizdu į miestą, uostą, Kuršių marias, Smiltynės miškus ir jūrą iš aštuoniolikto aukšto Klaipėdoje, Kauno g.

Parduodamas išskirtinio dizaino 5 kambarių 305 kv.m. Butas Klaipėdoje, Kauno gatvėje. Erdvus, ekonomiškas ir skoningai įrengtas 240,86 m²  gyvenamo ploto butas su 56,47 m² atvira terasa,  dviem atvirais balkonais 5,38 m² ir 5,38 m². Poilsis atviroje terasoje suteiks jūsų būstui išskirtinumo, jį papildys atsiverianti žavinga miesto panorama, niekur daugiau Lietuvoje nesutinkamas kraštovaizdis.

 

Bute suplanuoti jauki ir erdvi svetainė, didelė virtuvė, valgomasis ir bibliotekos zona. Funkcionaliai išdėstyti plotai ir dviejuose vaikams skirtuose kambariuose. Trečias vaiko kambarys, esant poreikiui, gali būti lengvai pertvarkomas į žaidimų arba darbo kambarį.

 

Didelė ir komfortabili vonia su galimybe įsirengti sauną ir skalbimo patalpą, atskiras tualetas su dušo kabina ir atskira tėvų miegamojo vonia pilnai užtikrins šeimos ir svečių higienos poreikius. Tėvų miegamasis pasižymi išskirtine galimybe iš lovos grožėtis miesto panorama per įstiklintos sienos erdvę. Visame bute dominuoja ramios ir šviesios spalvos, suteikiančios jaukumo ir komforto jausmą.

 

Svetainėje dideli langai, įspūdingas vaizdas pro langus sukuria ypatingą atmosferą, užtikrina privatumą ir kokybišką gyvenimą. Bute sumontuota šildymo įranga su individualia šilumos apskaita, svetainės oro kokybę kontroliuoja sieninis kondicionierius, buities komforto lygį užtikrina centrinė dulkių siurbimo sistema, bute pilnai paruoštas interneto, kabelinės televizijos ir apsaugos signalizacijos tinklas.

Mikrorajono infrastruktūra pilnai susiformavusi: šalia yra du vaikų darželiai, Akropolis su visu prekybinių, pramogų ir paslaugų sferos tinklu. Geras susisiekimas su kitomis miesto dalimis tiek individualiu, tiek visuomeniniu transportu, nes iki centrinės gatvės – 5 min., kelio pėsčiomis.

 

Namo laiptinės durys rakinamos elektroninio kodavimo sistema, su svečiais susisiekiant videotelefonspynės pagalba, gyventojų patogumui sumontuoti du skirtingo dydžio Schindler gamintojo liftai, užtikrinantys greitą ir tylų patekimą į norimą aukštą. Automobilio parkavimo vieta garaže,  namo rūsio patalpose ir vieta aptvertoje antžeminėje aikštelėje.

Apie butą

 

Kambarių skaičius: 5
Būklė: Pilna apdaila
Pastato tipas: Monolitinis
Aukštas: 18
Aukštų skaičius: 18
Bendras plotas (m2): 305,09
Gyv.plotas (m²): 240,86
Statybos pabaiga: 2008
Buto kaina: 700 000